Sousko_Svata_Soustředění .jpg
Bez_názvu-bila.png
PROPOZICE
REGISTRACE
TRATĚ

Musher klub Tlapky v tahu vás srdečně zve na oficiální sprintový off-snow závod TLAPKROS. Jedná se o dvoukolový (dvoudenní) závod v individuálních musherských disciplínách, pořádaný pod záštitou České asociace sleddog sportů. V rámci třetího ročníku Tlapkrosu bude probíhat i jednokolový (jednodenní) hobby závod pro příchozí závodníky (bez aktivní závodní licence).

Pro koho je Tlapkros vhodný? Pro každého, kdo už si sporty psích spřežení vyzkoušel, ví co individuální musherské disciplíny obnáší a získal alespoň základní zkušenosti. Zejména na rychlé, technické závodní trati je důležité dobře vyhodnotit, zda je závod pro váš tým vhodný, a to zejména z důvodu bezpečnosti vaší i ostatních účastníků.

 

Prosíme všechny závodníky a další účastníky Tlapkrosu, aby se řádně seznámili s propozicemi a pravidly závodu a žádáme o jejich dodržování. Děkujeme!​ * Podrobnosti a propozice k závodu včas zveřejníme.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat ředitelku Tlapkrosu, Ing. Dominiku Potměšilovou: info@tlapkyvtahu.cz+420 731 014 955

 

CollageMaker_20210108_082940547.jpg