top of page
a.jpg

Členství

Jak začít s musherským sportem?

Mushing je velmi rozmanitý a atraktivní sport, který má mnoho podob. Může se mu věnovat téměř kdokoli v jakémkoli věku s téměř jakýmkoli psem, pro zábavu, nebo na výkonnostní úrovni. Zároveň mushing jako takový vždy byl, je a bude životním stylem. Tým tvoříte se svými psy, které nemůžete po tréninku či závodu odložit do skříně nebo zaparkovat do garáže. Především pak početné smečky zaměstnávají své majitele natolik, že zkrátka psům a mushingu odevzdají celý svůj život.

Vstupní bránou do musherského sportu je přihlášení se do musherského klubu, kde vám poradí a pomohou s vhodným tréninkem, správným vybavením pro vás i vašeho psa a nabídnou potřebné zázemí.

 

DSC_5806.jpg

Jak se stát členem MK Tlapky v tahu?
V MK Tlapky v tahu nám velice záleží na tom, aby klub nebyl “anonymní”. Naším členem se tedy může stát ten, kdo už má u nás odchozené nějaké tréninky, účastnil se našeho soustředění, případně přijde na doporučení někoho ze stávajících členů. Máte-li zájem patřit mezi nás přesto, že nemůžete splnit žádnou z výše uvedených podmínek, neváhejte kontaktovat naší předsedkyni, Dominiku Potměšilovou, která si s vámi domluví osobní schůzku a sdělí veškeré podrobnosti týkající se členství v MK Tlapky v tahu.

Klubový kodex

V Tlapkách mimo jiné respektujeme klubový kodex, který má za úkol vymezit a podporovat žádoucí standardy chování. Přečíst klubový kodex.Závodní licence České asociace sleddog sportů
Závodní licence ČASS je "virtuální doklad" stvrzující členství v klubu sdružovaným pod ČASS a splněný test znalostí pravidel sportu psích spřežení, která je nutné respektovat. Aby byla závodní licence aktivní a opravňovala sportovce startovat v oficiálních třídách/kategoriích, je nutné být v danou závodní sezónu řádným členem a mít uhrazený členský příspěvek řádného člena (členský příspěvek je platný vždy na jednu závodní sezónu, která trvá od 1. 9. do 31. 5.). V opačném případě smí sportovec startovat pouze v třídách pro příchozí závodníky. Více ZDE.

Úrazové pojištění členů klubu
Pojištěnými osobami jsou všechny subjekty sdružené v České unii sportu (ČUS) a to po dobu veškerých akcí a aktivit pořádaných nebo organizovaných těmito subjekty, včetně organizovaných cest na tyto akce (příkladem aktivit jsou sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce). Pojištění je platné po celém světě. Veškeré podrobnosti najdete ZDE.


 

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
potmesilova_logo3_tlapka_moje1.png
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
bottom of page