foggy-morning-on-the-green-hills-28763-2880x1800.jpg
Bez_názvu-bila.png
Propozice
Registrace
Tratě

Musher klub Tlapky v tahu vás srdečně zve na oficiální sprintový off-snow závod TLAPKROS. Jedná se o dvoukolový (dvoudenní) závod v individuálních musherských disciplínách, pořádaný pod záštitou České asociace sleddog sportů. V rámci třetího ročníku Tlapkrosu bude probíhat i hobby závod pro příchozí závodníky (bez aktivní závodní licence). V roce 2022 se na vás budeme moc těšit 1. - 2. října v rekreačním středisku Nová Louka v Albrechticích nad Vltavou.

Pro koho je Tlapkros vhodný? Pro každého, kdo už si sporty psích spřežení vyzkoušel, ví co individuální musherské disciplíny obnáší a získal alespoň základní zkušenosti. Zejména na technické závodní trati je důležité dobře vyhodnotit, zda je závod pro váš tým vhodný, a to zejména z důvodu bezpečnosti vaší i ostatních účastníků.

 

Prosíme všechny závodníky a další účastníky Tlapkrosu, aby se řádně seznámili s propozicemi a pravidly závodu a žádáme o jejich dodržování. Děkujeme!​ * Podrobnosti a propozice k závodu včas zveřejníme.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat ředitelku Tlapkrosu, Dominiku Potměšilovou (dominika@tlapkyvtahu.cz).

 

 
Bez názvu.jpg
III. TLAPKROS 2022

1. - 2. 10. 2022

Třetí ročník Tlapkrosu našel snad již tradiční lokalitu i termín pro své konání. 

Tlapkros 27.9 (45).JPG

26. - 27. 9. 2020

Druhý ročník, první oficiální, Tlapkrosu se konal v Libovicích u Slaného. Závodilo se v oficiálních i příchozích kategoriích.

IMG_6305.jpg

26. 10. 2019

Tlapkros se veřejnosti poprvé představil jako canicrossový hobby závod konaný v areálu Oslí stezky ve Svárově u Kladna.