top of page

TLAPKROS je součástí CANIS LAB CUP

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit skvělý počin, kterého je náš závod TLAPKROS součástí, jménem CANIS LAB CUP. Jedná se o největší pohár týmů i jednotlivců v musherském sportu, který zaštiťuje naše partnerská značka a výrobce výživy pro zdravý sport se psem - Canis Lab.


A co že to ten CANIS LAB CUP vlastně je? Je to sezónní šampionát týmů i jednotlivců v mushingu, který vznikl v roce 2023. Do šampionátu se mohou přihlásit jak týmy juniorské (do 18 let), tak týmy dospělých (19+ let) závodníků a jednotlivci bez ohledu na věk, pohlaví či disciplínu. Do šampionátu jsou v sezóně 2023/2024 zapojeny významné závody na území České republiky a Slovenska, přičemž do celkového hodnocení CANIS LAB CUP se započítávají výsledky ze všech proběhnutých závodů.


S jakou myšlenkou CANIS LAB CUP vznikl? "Chceme podpořit týmovou spolupráci, motivovat závodníky i jejich psí sportovce, pomáhat jim růst a zlepšovat se, ukázat musherský sport na co nejlepší úrovni a důstojně ocenit dechberoucí výkony závodníků. Zároveň chceme ukázat cestu, na které lze odemknout maximální potenciál psa a zároveň zajistit, ať je pro něj sport bezpečný a zdravý, prostě Fast&Healthy."

69 zobrazení

Comments


DSC_5267.jpg

Tlapkoviny

Nemůžete jít sportovat? Tak si alespoň počtěte!

NEJNOVĚJŠÍ

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
potmesilova_logo3_tlapka_moje1.png
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
bottom of page