top of page

Fitmin Lesná 2020 off-snow

Letos jsme se podruhé s naším klubem vydali na oblíbené závody na Lesné v Krušných horách. Oproti loňskému roku, kdy jsme se sešli v počtu tří členů, jsme se letos (až nečekaně) domluvili a dojeli ve velké, občas hlasité a divoké bandě 12 členů a 16 psů. Ale o tom někdy jindy (:D).


Závody, jak tomu tak u těch Maxičkovských bývá, byly skvěle zorganizované. Prostředí Krušných hor naprosto luxusní a přívětivost pořadatelů byla třešničkou na dortu panující uvolněné a přátelské atmosféry.

Za sebe velmi oceňuji a vyzdvihuji přípravu trikotů a čipů do Fitmin kelímků, namísto igelitových/papírových tašek - EKO a ještě praktické.

Počasí si z nás dělalo trochu blázny, divoké přívaly deště střídala modrá obloha. No, alespoň jsme se nenudili a mohli jsme neustále vyndavat a zandavat věci (a psy) z/do aut.

Trasa byla stejná jako v loňském roce, louže v levotočivé zatáčce nepřekvapila - je to jedno z těch míst, kde prostě voda drží 365 dní v roce a musím říct, že jsem se už od startu těšila, kudy mě ty moje dvě obludky povedou. Táhlý kopec na třetím kilometru milujeme asi všichni! Bez něj by to nebyla Lesná. Sobotní deštivý večer využilo několik "bláznů" ke startu ENDURA na bezmála 9km trase. Za mě velký respekt a klobouček všem, co do toho vůbec šli. 

Nedělní starty po dvojicích v kategoriích SC1 a BKJ byly skvělou podívanou, stejně tak hromadné starty CC.

Asi nikdy mě nepřestane udivovat rychlost a odhodlání mnoha závodníků a jejich psů. Fandím všem, kteří tento sport dělají srdcem a rozumem, pro dobro a zdraví své, svých psů i konkurentů! Na Lesné se takových lidí sešlo přehršel a za to velké díky. Už teď se moc těším na další ročník!


Fotky od Štěpána Polívky: https://underm.rajce.idnes.cz/Lesna

79 zobrazení

Comments


7b056a_60e7a70056ff4165af87644604cc9128~mv2.jpg

Tlapkoviny

Nemůžete jít sportovat? Tak si alespoň počtěte!

NEJNOVĚJŠÍ

bottom of page